Giriş / Teknoloji / Android GO’lu Galaxy J2 Core Satışta!

Android GO’lu Galaxy J2 Core Satışta!

Samsung Galaxy J2 Core n11.com’da

Koreli dev Samsung’un Android Go ile çalışan ilk akıllı telefonu Galaxy J2 Core, 939 TL’lik uygun fiyatıyla satışa açıldı.

Teknoloji devi Samsung’un Android Go ile çalışan ilk akıllı telefonu Galaxy J2 Core, n11’de satışa açıldı. Standart işletim sisteminin daha sade hali olan Android Go ile çalışan J2 Core, 939 TL’den n11’de satışta.

5 inç boyutunda 950×540 LCD ekran taşıyan Samsung J2 Core, Exynos 7570 işlemci ile çalışıyor. 1 GB RAM’e ve 8 GB’lık depolama alanına sahip olan cihazın arka yüzünde 8 MP, ön yüzünde ise 5 MP’lik selfie kamerası bulunuyor. 2600 mAh batarya kapasitesine sahip cihaz, Samsung’un Android Go ile çalışan ilk akıllı telefonu olarak ön plana çıkıyor. İthalatçı garantisiyle satışa açılan Samsung J2 Core, 939 TL’lik uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Temassız şarj ünitesi

Durakta Telefon Şarj Ettiniz mi ?

Otobüs Duraklarında Telefon Şarj Edebilirsiniz Bir süredir metrobüs ve otobüs hatlarında USB girişlerine dikkat etmişsinizdir. …

Bir cevap yazın