Giriş / Teknoloji / Alcatel Takip Cihazı Evcil Hayvanlarınız İçin Satışta!

Alcatel Takip Cihazı Evcil Hayvanlarınız İçin Satışta!

Evcil hayvanların güvenliği için Alcatel takip cihazı Satışta

Evcil hayvan dostlarımızın güvenliği için tasmalara kolayca takılmak üzere tasarlanan Alcatel marka takip cihazı Movetrack GPS Tracker n11.com’da satışa sunuluyor. Kaybolan kedi ve köpeklerin bulunmasında büyük kolaylık sağlayan Movetrack GPS Tracker 399 TL’den satışa sunuluyor.

Evcil hayvanların kaybolma ihtimaline karşın onları her daim takip etme imkanı sunan Alcatel marka Movetrack GPS Tracker satışa sunuluyor. Pet sahiplerinin en büyük korkusu olan minik dostlarının kaybolması durumuna karşı en etkin çözüm olan takip cihazı özel uygulaması sayesinde konum takibine imkan tanıyor.

Movetrack GPS Tracker ile evcil hayvanları için sanal bir çit belirleyebilen pet sahipleri, evcil hayvanlarının bu güvenli bölgelere giriş ve çıkışlarında anlık bildirimler almalarını sağlıyor. Evcil hayvanlarınızla her daim irtibatta olmanız için tasarlanan Movetrack GPS Tracker 399 TL’den satışa sunuluyor.

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Crackdown 3 Oyunu Çıktı!

Beklenen Xbox One oyunu Crackdown 3 oyun severlerle buluştu Uzun zamandır merakla beklenen Xbox One …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!