Giriş / Mobil / Akıllı Fiyata Akıllı Telefon Mediatek’le!

Akıllı Fiyata Akıllı Telefon Mediatek’le!

Akıllı Fiyata Akıllı Telefon

Üst segment cihazları kıskandıracak özellikte akıllı telefonların, uygun fiyat etiketleriyle satışa sunulmasını simgeleyen Yeni Premium segmentini tüm dünyada yayan MediaTek, Yapay Zeka, çoklu kamera, daha güçlü bağlantı gibi özelliklerin, erişilebilir fiyatlı telefonlarda sunulmasını sağlıyor.

Giderek sadece günlük hayatlarımızın değil, ekonomik aktivitenin de ayrılmaz bir parçası haline gelen akıllı telefonlarımızdan, her gün daha fazlasını talep ediyoruz. Hayatımıza eşlik eden uygulamaların yanı sıra, daha şık tasarımlar, içeriği ve oyunları daha keyifli kılacak geniş ekranlar, daha iyi kalite fotoğraf ve video çekimi, sosyal ağlarımızla sürekli erişim ve yapay zeka ile sunulan kolaylıkları istiyoruz.

Akıllı telefonlarımızdan istemediğimiz tek şey ise, bize bir servete mal olmaları. İşte, dünyanın önde gelen işlemci geliştiricisi MediaTek ‘in tanımladığı ve teknolojisiyle hayata geçirdiği Yeni Premium segmenti burada kendisini gösteriyor. Her yıl, 1,5 milyar cihaza güç veren MediaTek, Türkiye’de ve dünya genelinde cihaz üreticilerine, en gelişmiş kamera özellikleri, ileri düzey yapay zeka geliştirmelerine ve bağlantı özelliklerine sahip yüksek teknolojili çipler sunuyor; akıllı fiyat etiketlerine sahip Yeni Premium akıllı telefonların üretimini destekliyor. MediaTek’in Helio P22 yonga seti gibi ürünleri, uygun fiyatlı orta segment mobil cihazların, tüketicilerin yüksek fiyat etiketli akıllı telefonlardan beklemeye alıştığı özellikler sunmasını sağlıyor.

Yeni Premium segmenti bir akıllı telefon, yüksek performans, ileri düzey yapay zeka, gelişmiş kamera, uzun batarya ömrü gibi özellikleri, çevrenizdekilerin gözlerini masaya koyduğunuz telefonunuza çekecek şıklık ve çentikli ekran gibi tasarım özellikleriyle birlikte sunuyor. Tüm bu özellikler, bütçenize dost, dikkat çekici fiyat etiketleriyle birlikte geliyor.

Yeni Premium segmenti bir akıllı telefonun, Türkiye’de 2.000 – 3.000 TL bandında satın alınabileceğine dikkat çeken MediaTek MEA Bölgesi Kurumsal Satış ve Pazarlama Direktörü Rami Osman, “Yeni Premium segmenti, akıllı tüketicilere, akıllı fiyata, akıllı telefon alabilme özgürlüğü sunuyor. Yeni Premium, elegan tasarım, çoklu kamera, yapay zeka, yüksek performans ve enerji verimliliği gibi özellikleri, yüksek fiyatlı cihazların tekelinden kurtarıyor” dedi.

Tüketici için İyi Olan, Mobil Ekonomi İçin de İyidir

Küresel lider MediaTek’in, dünyanın dört bir yanında milyarlarca cihaza güç verdiğini ifade eden Rami Osman, “Coğrafyalar ve pazarlar değişse de, mobil trendler ve tüketici beklentileri her yerde aynı. Bu beklentileri, kolay erişilebilir fiyatlarla karşılayacak cihazlar için, Türkiye’de ve dünyada üretici firmalarla birlikte çalışıyoruz. Yeni Premium segmenti, tüketicilere fayda sunmanın yanı sıra, her sektörde giderek daha fazla önem kazanan mobil ekonominin büyümesi için de fırsat oluşturuyor. Bu Türkiye’de ve dünyada, dijital dönüşümün bir sonraki adımıdır” şeklinde konuştu.

MediaTek Hakkında

Yıllık bazda dünya çapında 1,5 milyar ağ bağlantılı cihaza güç veren işlemcileri geliştiren global kuruluş MediaTek, mobil cihazlar, bağlantılı cihazlar, ev ve eğlence teknolojileri, Nesnelerin İnterneti ürünleri için inovatif çip üzerinde sistemlerinin (SoC) geliştirilmesinde pazara liderlik etmektedir. Inovasyon tutkusuyla hareket eden MediaTek, akıllı telefonlar ve tabletler, dijital TV’ler, OTT TV’ler, giyilebilir cihazlar ve otomobillerde kullanılan elektronik ürünleri kapsayan geniş bir yelpaze için geliştirdiği ileri düzey multi medya çözümleri ve düşük enerji tüketimli mobil teknolojiler de dahil olmak üzere anahtar öneme sahip teknoloji alanlarında pazarın gelişimine yön veren lider oyuncu kimliği taşımaktadır. MediaTek, sunduğu akıllı teknolojilerle insanlara, ufuklarını genişletmek ve hedeflerine kolay bir şekilde erişmek için güç ve ilham kaynağı olur. Yaptığımız her şeyi bunun için yapıyor ve buna ‘Everyday Genius‘ diyoruz.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Serisinin En Güçlüsü: Note10

Yüksek performanslı yeni Galaxy Note10 serisi ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın! Samsung, akıllı teknolojiler ve benzersiz …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!