Giriş / Donanım / ADATA UV350 Flash Bellek Duyuruldu!

ADATA UV350 Flash Bellek Duyuruldu!

ADATA UV350 USB Flash Bellek Duyuruldu

Markanın USB 3.1 arabirimini kullanan yeni USB flaş belleği, kullanıcılara ihtiyaç duydukları depolama alanını yüksek veri aktarım hızıyla bir arada sunuyor

11.04.2019 – Dünyanın önde gelen yüksek performanslı DRAM modülü ve NAND Flash depolama ürünleri üreticilerinden olan ADATA Technology, yeni USB bellek modeli ADATA UV350’yi tanıttı. USB 3.1 arabirimini kullanan UV350 64GB’a kadar kapasite seçenekleriyle geliyor.

Minimal Tasarım

Sade bir tasarımı olan ürün parlak metal yüzeyiyle oldukça şık görünüyor. Görünüş kadar kullanışlılığa da önem verilen tasarım sayesinde kullanıcılar ürünü isterlerse anahtarlık gibi eşyalara takarak kolayca taşıma ve kaybolmasını önleme şansına sahipler. Ayrıca ürün tek parçadan oluştuğu için kapak gibi ekstra parçalarla uğraşma derdi de ortadan kalkıyor.

Hızlı ve Geniş Kapasiteli

USB 3.1 arabirimini kullanan UV350 saniyede 5Gb’e kadar aktarım hızı sunuyor. Tak çalıştır özelliği sayesinde herhangi bir kurulum gerektirmeyen ürün USB 2.0 cihazlarla uyumu şekilde çalışabiliyor. 16GB, 32GB ve 64GB olarak üç ayrı kapasite seçeneğiyle gelen UV350 kullanıcılarına ihtiyaç duydukları depolama alanını sunuyor. PC, tablet, TV, ses sistemi, oyun konsolu gibi pek çok cihazla uyumlu olan ürün farklı cihazlar arasında dosya aktarmayı da kolaylaştırıyor. ADATA’nın tüm USB flaş bellekleri gibi UV350 de 5 yıllık garantiye sahip.

Piyasaya çıkış tarihi bölgelere göre değişebilen ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://www.adata.com/tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

0

User Rating: Be the first one !

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Qualcomm ve Apple Anlaştı!

Qualcomm ve Apple tüm davaların düşürülmesi üzerinde anlaştı Qualcomm ve Apple, aralarındaki bütün patent davalarını …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!