Giriş / Bilgisayar / Acer Predator 15 Türkiye’de Satışa Sunuldu !

Acer Predator 15 Türkiye’de Satışa Sunuldu !

Acer’ın performans modeli Intel Core i7- 6700HQ işlemci ile karşımızda olan Acer Predator 15’i ülkemizde de satışa çıkardığını duyurdu.

Oyuncular için tasarlandığı kadar yüksek performanslı 3D çalışmalarınızda da sizi yarı yolda bırakmayacak olan serinin USB 3.1 Type-C desteği dosyalarınızında hızlı bir şekilde bağlanmasını sağlıyor.

15.6 inç Full HD ya da 4K Ultra HD seçeneklerine sahip olan Acer Predator’un 3840 x 2160  çözünürlüğüne kadar görüntü kalitesi sağladığını söyleyebiliriz. NVIDIA G- SYNC ile 3 ekrana kadar NVIDIA GeForce GTX980 grafik kartı desteğiyle görüntü sunabilir. Ayrıca 32 GB a kadar DDR4 bellek size hız üzerine hız katacaktır.

Acer toz ve ısı yalıtımını düzenlemek için Cooler Master Fan modülünü kullanır. Üç adet fandan oluşan sistemin soğutma gücü ve sessizliği sizi şaşırtabilir. Oyuncular için geliştirilmiş PredatorSense Oyun kontrol paneli özel fiziksel tuşlar yanında 15 oyun icin kısayol ve ayarlanabilir aydınlatma kontrolü sağlar. Oyunlarınız Acer’ın SoundPound’u ile dolby Audio surround ses sistemi kalitesini size sağlar. 6 watt ses veren iki hoparlör ve bir subwoofer bulunmaktadır.

Acer Predator 15’in Türkiye Satış Fiyatı : 1999$+kdv olarak hesaplanmıştır.

Acer Predator 15 Galerisi;

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

4600 mhz

XPG GAMMIX D30 DDR4 RAM 4600 Hıza Ulaştı!

XPG GAMMIX D30 DDR4 RAM Satışa Sunuldu ADATA’nın hem çarpıcı tasarımı hem de üst düzey …

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Donanım Notu
Teknoloji Hamalı

E-Posta listemize abone olun ve teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayın!