Giriş / Bilgisayar / Acer Aspire VX 15, V Nitro ve GX Serilerini Duyurdu!

Acer Aspire VX 15, V Nitro ve GX Serilerini Duyurdu!

Acer’dan performans ve multimedya eğlencesine odaklanan iki dizüstü ve bir masaüstü bilgisayar:Aspire VX 15, V Nitro ve GX Serileri

Acer’ın lansmanını yaptığı Aspire VX 15, V Nitro ve GX Serileri, kusursuz oyun deneyimi, kristal netliğinde görseller, birinci sınıf ses kalitesi,  grafik ağırlıklı görevlerin altından başarıyla kalkabilen olağanüstü bir performans arayanlar için ideal.

Editör  Özeti

  • Acer Aspire V Nitro gücünü NVIDIA® GeForce® GTX 1060 grafiklerden alan şık ve cesur görünümüyle üstün bir performans sunuyor
  • Aspire VX 15 belirgin hatlı oyun tasarımı, iyileştirilmiş soğutma özellikleri ve NVIDIA® GeForce® GTX 1050/1050Ti1 grafikleri sayesinde yumruğunu masaya vuruyor
  • Her iki dizüstü bilgisayar da en yeni yüksek performanslı Nesil Intel® Core işlemciler ile donatılmış
  • Aspire GX serisi mükemmel günlük eğlenceler ve oyunlar için grafik ağırlıklı görevlerin altından başarıyla kalkabilen, keskin köşeli bir stile sahip bir masaüstü oyun bilgisayarı
  • Aspire V 17 Nitro Black Edition 45’ten fazla oyunda serbestçe gözlerini kullanarak nişan alma, ateş etme ve keşif yapmaya izin veren göz takip özelliği ile daha da geliştirilmiş.

Acer bugün eğlence ve performans düşünülerek tasarlanan iki yeni yüksek performanslı dizüstü ve bir masaüstü dahil olmak üzere üç yeni Aspire serisi cihazını tanıttı.

Birinci sınıf ses teknolojileri, kristal netliğinde IPS teknolojisine sahip 15.6 inç ekranlar, en yeni NVIDIA® GeForce® GTX 10 Serisi grafikler ve yüksek performanslı 7. nesil Intel® Core™ işlemcilerle donatılan Aspire V Nitro Black Edition ve Aspire VX dizüstü bilgisayarları, videoların canlı, oyunların kusursuz ve seslerin net olmasını isteyen kullanıcılar için ideal. Benzer şekilde, Aspire GX serisi masaüstü bilgisayarlar da eğlence konusunda tutkulu oldukları kadar, mobil kuzenlerinin sunamadığı gelişmiş özellikleri de takdir eden kullanıcılar için ideal.

 Aspire V Nitro Black Edition & Aspire VX

Her iki dizüstü bilgisayar serisi de mobil cihazlara olağanüstü bir performans ve yanıtlama zamanı, sarmal 4K eğlence ve uzun pil ömrü sağlayan 7. nesil Intel Core i7-7700HQ işlemciler barındırıyor. Yonga seti de bu dizüstü bilgisayarların eşit ölçüde etkileyici GPU’ları en yeni NVIDIA GeForce GTX 1060 veya 1050 grafikleri1 ile mükemmel derecede uyumlu. İster bir filmkolik veya isterse oyunkolik olsunlar, kullanıcılar en yeni sürümlerin ve ürünlerin tadını hiçbir şeyden ödün vermeden çıkarabilecekler.

Aspire V 17 Nitro Black Edition touchpad hareketleri ile bir araya getirildiğinde verimliliği arttıran ve cihazı göz hareketleri aracılığıyla daha duyarlı bir hale getiren opsiyonel entegre Tobii göz takip donanımı ile birlikte temin edilebiliyor. Kullanıcılar yalnızca tek bir bakışla uygulamalar ve programlar arasında daha hızlı ve daha rahat bir şekilde gezinebiliyorlar. Oyun deneyimi oyuncuları daha derin bir şekilde saran ve Elite Dangerous, Deus Ex: Mankind Divided ve WATCH_DOGS 2™ gibi 45’ten fazla oyunda serbestçe gözlerini kullanarak nişan alma, ateş etme ve keşif yapmalarına izin veren göz takip özelliği ile daha da geliştirilmiş.

Şık Aspire V Nitro Black Edition bir dizüstü bilgisayarda yüksek kaliteli eğlence arayanlar için ideal cihaz. Alüminyum kapağının altında, Acer performansı arttırmak için 7. nesil Intel Core işlemciler, özel 6GB GDDR5 VRAM2 barındıran NVIDIA GeForce GTX 1060 grafik kartı ve iki osDIMM modülü kullanılarak 32 GB’a kadar yükseltilebilen 16GB’a kadar DDR4 sistem belleğini bir araya getirmiş. Ayrıca ek depolama için NVMe PCIe Gen 3 veya SATA SSD1, ve 2 TB’a kadar bir HDD1 donatılmış.

Aspire V Nitro termal boşaltımı daha da verimli bir şekilde yapmak için Acer AeroBlade metal fan1 barındırırken, Coolboost™ teknolojisi yoğun kullanım ilave bir destek gerektirdiğinde kullanıcıların soğutma işlemini manuel olarak kontrol edebilmelerine izin veriyor. Aspire V Nitro dizüstü bilgisayarlar aynı zamanda toz birikimini ortadan kaldırmak ve ısı dağıtımnı iyileştirmek için iki yüksek hızlı fandan yararlanan DustDefender™ teknolojisini barındırıyor.

Bağlanabilirlik 40Gbps’e kadar hızlar için Thunderbolt™ 3 ile USB C-Tipi bağlantı noktası ve aynı anda iki 4K video çıkış desteği için, iki USB 3.0 bağlantı noktası (biri güç kapalıyken USB şarj özelliği ile), iki USB 2.0 bağlantı noktası ve HDMI bağlantısı ile sağlanıyor. 2×2 802.11ac MU-MIMO teknolojisi ile kablosuz bağlantı sağlanırken, bir Gigabit Ethernet bağlantı noktası kablolu bağlantı ihtiyaçları için kullanılabiliyor.

Kullanıcılar opsiyonel bir 4K (3840×2160) Ultra HD1 ekran panelinin dahil edilmesiyle kristal netliğinde görsellerin keyfini çıkarabiliyorlar. Ekran gamma ve doyma ayarlarını gerçek zamanlı ve dinamik olarak yapan, ekran renklerini, parlaklığı ve renk doymasını kırpmadan optimize eden bir sistem olan Acer Color Intelligence™ ile tamamlanmış.

Yüksek kaliteli eğlence deneyimleri de Aspire V Nitro’da bulunan Dolby Audio™ Premium ile uyumlu dört hoparlör ve Acer TrueHarmony™ Plus teknolojisi gibi ses teknolojileri tarafından garanti ediliyor. Acer TrueHarmony Plus köpüklü bir malzemeyle çevrelenen gelişmiş bir koni tasarımlı hoparlör ile daha düzgün ve net sesler ve daha geniş bir bas aralığı sunuyor.

Aspire VX 15 ne kadar oyun odaklı olduğunu açıkça gösteren geniş soğutma kanallarına ve keskin kenarlı kırmızı bir kasaya sahip. Demir kırmızısı arkadan aydınlatmalı klavye oyuncuların her zaman oyun sırasında doğru bölgelere saldırmalarını garanti ederken, ekstrem bir fiyat etiketi taşımadan ekstrem bir görünüm taşıyor.

2,5 kg ağırlığındaki Aspire VX 15 aynı zamanda önceki nesil işlemcilere göre performansını önemli ölçüde geliştiren 7. nesil Intel Core i7-7700HQ işlemciye sahip ve tüm bunların yanında daha düşük pil tüketimi sağlıyor. Bu dizüstü bilgisayar ayrıca GDDR5 VRAM (32GB/s’ye kadar bant aralığı ile birlikte NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti1 grafikler  barındırıyor.

Ezber bozan 16 GB1 ‘a kadar DDR4 bellek sunan ve kullanıcılar tarafından 32 GB’a kadar yükseltilebilen bu cihazda hız, bellek sisteminin dikkat çekici bir özelliği. Depolama 512GB SSD ve 1TB HDD1 ile sağlanıyor.

Tüm bunların optimum sıcaklıklarda çalışmasını sağlayan iki adet fan, bir oyun oturumunda ne kadar zorlarsanız zorlayın makinenizin göreve uygun çalışmasını ve sizi oyunda mükemmel şekilde desteklemesini garanti ediyor. Oyun deneyimi Dolby Audio™ Premium ve Acer TrueHarmony™ ile gelen yüksek tanımlı sesler sayesinde kusursuz bir hale geliyor ve 15.6 inç Full HD IPS ekran2 aracılığıyla müthiş bir görsel netliğe kavuşuyor.

Aspire GX Serisi

Acer yalnızca bir masaüstü bilgisayarın sunabileceği ek özellikler arayanlar kullanıcılar için Aspire GX serisi masaüstü bilgisayarı yarattı. Bu VR uyumlu bilgisayarlar 7. nesil Intel® Core™ işlemciler, 64GB’a kadar DDR4 RAM ve NVIDIA GeForce GTX 1070’e kadar grafikler barındırıyor. Dahası, maksimum oyun deneyimleri için çarpıcı 4K çözünürlüğünde görseller ve aynı anda 41ekrana kadar destek sunuyorlar. Ayrıca, 3TB’a kadar HDD ve bir 256 GB SSD ile yetersiz depolama alanı sorunu yaşamazsınız. Kullanıcıların mobil cihazlarını şarj edebilmeleri için de kullanışlı bir Kablosuz Şarj Ünitesi barındırıyor. Tüm bunların üzerine, GX serisi ön yüzeydeki LED aydınlatmalarıyla şeytani bir kırmızı ışık yayan çarpıcı bir köşeli zırh benzeri kasaya sahip.

Fiyatlandırma ve Temin Edilebilirlik

Aspire V 15 Nitro Black Edition Şubat ayında EMEA’da 1,299 €’dan ve yine Şubat ayında kuzey Amerika’da 1,199 $’dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecek.

Aspire V 17 Nitro Black Edition Şubat ayında EMEA’da 1,299 €’dan ve yine Şubat ayında kuzey Amerika’da 1,399 $’dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecek.

Aspire VX 15 Ocak ayında EMEA’da 899 €’dan ve yine Ocak ayında Kuzey Amerikada 799 $’dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecek.

Aspire GX serisi Şubat ayında EMEA’da 799 €’dan başlayan fiyatlarla temin edilebilecek.

Temin edilebilirlik, ürün özellikleri ve belirli pazarlardaki fiyatlar hakkında bilgi için, lütfen www.acer.com aracılığıyla size en yakın Acer ofisi veya yetkili satıcısı ile iletişime geçiniz.

Özellikler bölgeye ve/veya modele göre değişiklik gösterebilir

Burada belirtilen tüm markalar ve ürün adları ilgili firmalarının ticari markalarını içerir ve yalnızca ürünleri açıklamak veya tanımlamak için kullanılmıştır.

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Acer Nitro VG0 Tüm Hızıyla!

Acer Nitro VG0 Serisi Monitörlerle Oyun Tüm Hızıyla Devam Ediyor! Profesyonel ya da amatör tüm …

Bir cevap yazın