Giriş / Giyilebilir Teknoloji / 3 Boyutlu Ayakkabı Satışı Amazonla Geliyor

3 Boyutlu Ayakkabı Satışı Amazonla Geliyor

   Amazon tarafından teyit edilen bir bilgiye göre Shoefitr online alışveriş deneyimini sağlamak için 3D teknolojisini kullanan bir çalışmaya imza atmaya hazırlanıyor.

3 Boyutlu Ayakkabı Satışı

Shoefitr adındaki girişim sayesinde kullanıcılar zevklerine göre en uygun ayakkabıyı kendileri tasarlayarak seçebilmekte. Amazon’un shoefitr girişimini satın alma girişimi ile artık amazon.com ekranlarında 3 boyutlu ayakkabı satışlarını görebileceğiz.

3 Boyutlu Ayakkabı Satışı

3 Boyutlu Ayakkabı Satışı ile Müşteri Memnuniyetini Arttırmak Mümkün

Sistemi basit bir işleyişle anlatmak gerekirsek; önce ayakkabı numaramızı giriyoruz ve daha sonra da 3 boyutlu olarak uzunluğu, taban kalınlığı, ağırlığı ve ayak şekli gibi detayları ekranda giriyoruz. Veritabanı ile eşleştirilen bu bilgiler bize en uygun ayakkabı modellerini karşımıza çıkartmaya başlıyor.

3 Boyut teknolojisinin diğer giyim ve çevrimiçi ürünler için kullanılacağını düşünmekteyiz. Amazon’un iştiraki Zappo çevrimiçi ayakkabı satışları yapıyor. Shoefitr’in yaratmış olduğu teknolojinin hem Amazona hemde Zappo’ya entegre olacağını söylemek hiçte zor değil.

3d-online-ayakkabi-satisi

 

Hakkında ONUR HÜDÜR

Sırtında laptop'u ile yıllar yılı teknoloji hamallığı yapan yazar, sırtındaki bu yükü sizlerle paylaşmak için kurduğu ağda mutlu mesuttur.

İlginizi Çekebilir

Huawei Watch GT Active Özellikleri

Huawei Watch GT Active ile günlük sağlık kontrolü artık çok kolay! Huawei Watch GT Active, …

Bir cevap yazın